statystyka

O nas

Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 250 tysięcy Rangerów - dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w 95 krajach na całym świecie. Tysiące liderów - wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Royal Rangers jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Jako liderzy Royal Rangers w Polsce planujemy systematycznie otwierać nowe szczepy, w których nasze dzieci i młodzież znajdą przyjaciół i swoje miejsce wzrostu.

Aby zrealizować nasze plany potrzebujemy Twojej pomocy. I Ty możesz być częścią naszej pracy angażując się we wsparcie modlitewne, programowe czy finansowe. Zachęcamy wszystkich, którym bliska jest idea skautingu opartego na biblijnych zasadach kształcenia i wychowywania dzieci do współpracy.

Nie czekaj, czas płynie bardzo szybko a dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Już dzisiaj zaangażuj się razem z nami dając naszym dzieciom to, co najlepsze - zdrowy chrześcijański kręgosłup i duchowe wsparcie. Tylko to pozwoli im przetrwać wszystkie burze i zawirowania, które napotkają na swojej drodze.

Royal Rangers zawsze gotów!

Komendant Główny RRP
hm. Jan Zając

na górę strony

Emblemat Royal Rangers ® 1976 The General Council of the Assemblies of God; Springfield, Missouri USA 65802-1894